5.00

Prachtige Breitling gekocht.

Riny
04.07.2023
Ik heb hier een prachtige Breitling gekocht voor een goede prijs.
Het horloge voldoet helemaal aan de verwachting. Donderdag besteld en betaald en de volgende dag op Vrijdag werd het horloge al in Nederland afgeleverd.
Niet gedacht dat het zo snel zou gaan.
Een paar uur na betaling kreeg ik al bericht dat het horloge onderweg was.
Echt een aanrader hier iets te kopen.
Super bedankt!
Antwort von Zeitauktion auf diese Bewertung.

Thank you very much for the review! We are delighted to hear that you are happy with our speedy processes and the overall transaction. Thank you for the recommendation!

Zeitauktion
Logo

Sehr Gut

4.89 / 5.00
2990 Bewertungen
Zeitauktion

Oberfrohnaer Straße 66 Chemnitz

Impressum